S6000471.JPG
SAM_1510.JPG
S6001791.jpg
25112010272.jpg
SAM_0456.JPG
S6001915.JPG
Aby byl výsledek dokonalý, je pro nás důležité poznat a pochopit Vaše představy a vkus!

Rádi nahlédneme do Vašich návrhů a plánů. Prodiskutujeme s Vámi možné varianty řešení a vynasnažíme se s Vámi "doladit" veškeré detaily.

 

V případě Vašeho zájmu o výrobu desky z umělého kamene, nás kontaktujte nejlépe telefonicky nebo e-mailem, kde uvedete kontakt na Vás.

Domluvíme se společně na brzké osobní schůzce. Jsme schopni přijet do Vaší domácnosti a nebo můžete přijet Vy, do naší krásné vzorkovny s přilehlou výrobou v Říčanech u Prahy.

Máme přenosné vzorky v široké barevné paletě, které budete mít k dispozici v obou případech. Vzorky si tedy můžete osahat, abyste viděli v reálu, jak umělý kámen vypadá. Vybrat si z nich vhodnou barevnou variantu, a to i přiložením k ostatním materiálům, které bude deska zdobit.

Dále máme k dispozici větší vzorky, kde můžete vidět průřez desky a sdělit Vám informaci o výrobě. Tyto vzorky přivezeme v případě Vašeho zájmu také. V naší vzorkovně uvidíte desky v reálu.

Dalším krokem je vypracování co nejoptimálnější cenové nabídky.

Následnou výrobu desky jsme schopni zajistit v rozmezí 3 - 5 týdnů od podepsání objednávky. Zajistíme samozřejmě i kompletní montáž.

Je v našem zájmu zajistit Vám záruku spokojenosti. V případě reklamací je možné se na nás kdykoliv obrátit. Zajišťujeme i přebrušování těchto desek.

 

Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme všechny další dotazy. Neváhejte nás proto kontaktovat.

kufřík vzorků.jpg
VYROBILI JSME KUCHYŇSKOU PRACOVNÍ DESKU PETRU HORNÍČKOVI - VÍTĚZOVI SOUTĚŽE: ČESKO-SLOVENSKO MÁ TALENT :-)
2012-04-27 09.16.13.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one